Świąteczne smaki i nie tylko

Internetowe blogi z przepisami niemal całkowicie wyparły w ostatnich latach tradycyjne książki kucharskie. Panie domu wolą poświęcić kilka sekund na wpisanie nazwy dania w wyszukiwarkę, niż wertować przez długie minuty strony literatury w tematyce kulinarnej. Czy istnieje jeszcze nadzieja na powrót do łask papierowych wersji zbiorów z przepisami? Jeżeli tak, to pozycja pod tytułem Smak świąt. Ponad 100 przepisów i porad autorstwa Agnieszki Maciąg jest własnie taką szansą.

Czym nie jest ta książka?

Książka ta z pewnością nie jest publikacją po którą sięga się tylko od święta. Tytuł wskazuje co prawda na okres świąteczny, jest to jednak mylące. Autorka udowadnia bowiem, iż nie tylko wtedy można jeść smacznie i czuć się wspaniale. Każdy z nas potrafi wyczarować magiczny nastrój kiedy zechce. W jaki sposób? Odpowiedź znajduje się w lekturze. Książka ta nie należy też do pozycji, w których suchym językiem wymienione są składniki potrzebne do wykonania danego przepisu oraz czynności, jakie czytelnik musi wykonać. Zawarte w niej przepisy na przepyszne potrawy oraz samodzielnie wykonane prezenty sprawiają, iż chce się do niej zaglądać jak najczęściej. 

Czym zatem jest książka zatytułowana "Smak Świąt. Ponad 100 przepisów i porad"?

Jest bogactwem wiedzy i porad. Umieszczone w niej wskazówki potrafią zmienić nie tylko rzeczywistość kuchenną ale całe otoczenie wraz z czytelnikiem. Dzieje się to m.in. za sprawą licznych pomysłów na wprowadzenie przyjemnego klimatu w domu. W pięknym wnętrzu łatwiej i przyjemniej znosi się ciężką porę roku, jaką jest zima. Do pozytywnych zmian przyczyniają się rady autorki dotyczące dbania o siebie w sposób prosty i naturalny.  Wpływa to nie tylko na wygląd czytelnika, stosującego się do nich ale również jego zdrowie. Interesujący jest fakt, iż przepisy zawarte w książce inspirują przez cały okres zimowy. Lektura Agnieszki Maciąg jest kopalnią pomysłów na to, jak dbać o siebie i swoje otoczenie w śnieżną porę roku. Ciekawa treść przemawia za tym, że jest to doskonały pomysł na prezent.

Autor

biuro@seodot.pl